logo
Diziler
Sıralama Ölçütü
 • Skam
  Skam
  Oslo’nun Hartvig Nissen Lisesi’nde okuyan gençlerin aşklarına, cinselliklerine, skandallarına, yaşlarının getirdiği sorunlara epey bir yakından tanık oluyoruz. Hatta o kadar yakından ki tüm olanlardan gerçek zamanlı olarak saati saatine haberimiz oluyor ve üstelik istersek dizideki karakterlerle sosyal medyadan arkadaş bile olabiliyoruz.
 • Lost in Space
  Lost in Space
  İlk versiyonu 1960'lı yıllarda yayınlanmış ve klasik olarak gösterilen bilim kurgu dizilerinden Lost in Space dizisi, 2018 yılında modernleştirilmiş versiyonu ile yeniden sevenlerini heyecanlandırmıştır. Yavaş yavaş uzayda yaşamın ve sömürgeleştirilmenin başladığı sırada Robinson ailesi daha iyi bir dünya da yaşama şansına kavuşur, ancak yolculuk sırasında beklenmedik durumlar olur ve rotalarını kaybederler, hiç bilmedikleri bir gezegene iniş yapmak zorunda kalan Robinson ailesi bu yeni dünya da hayatta kalmak için savaş verir.
 • Cobra Kai
  Cobra Kai
  1984 Yılında ilk filmi yayınlanan Karate Kid serisi o günlerden günümüze ciddi bir hayran kitlesi edinmiştir. Bir tarafta Daniel Larusso ve Bay Miyagi diğer tarafta ise Cobra Kai ve Johnny Lawrence. Bu güne kadar bir çoğumuz Daniel Larusso'yu desteklerken, Cobra Kai dizisi 34 yıl sonra Daniel Larusso ve Johnny Lawrence'ı tekrar karşı karşıya getiriyor. Ancak bu sefer olaylar Johnny Lawrence yönünden yansıtılıyor. Başrollerini 34 yıl önce olduğu gibi yine Ralp Macchio ( Daniel Larusso ) ve William Zabka'nın ( Johhny…
 • Divorce
  Divorce
  Ülke :
  Tür :
  Divorce izle Divorce dizisinin 1. sezon tüm bölümleri yabancı dizi full hd 1080p kalitesinde tek part olarak Sitemize Eklendi. Frances hayatını yeniden değerlendirerek, evliliğini tekrar gözden geçirme kararı almıştır. Hayata yeni bir başlangıç yapmak istese de bunun sandığı kadar kolay olmadığını fark edecektir. Kocası Robert ise karısının aldığı boşanma kararına hazırlıksız yakalanır.
 • Black Lightning